Frézař

Pro naši společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Frézař

Náplň práce:

  • seřizování+ obsluha fréz - frézař CNC
  • základní znalost práce v informačním systému dle procedury, tedy vyhledání pracoviště, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení operace
  • znalost čtení technických výkresů
  • znalost stroje a základní údržby dle manuálu
  • organizace práce – správné vedení výrobních dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality,…), samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • vzdělání základní nebo SOU (strojírenství)
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • spolehlivost, samostatnost, přesnost, flexibilita
  • praxe na strojích a ve výrobní společnosti výhodou
  • praxe s programováním výhodou
  • možnost zaučení

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • místo výkonu práce v Kladně
  • práce na HPP
  • mzda odpovídající Vašim zkušenostem a praxi
  • podnikové stravování
  • 5 týdnů dovolené, firemní benefity-stravenky, docházkový bonus
  • termín nástupu ihned

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na
marcela.benesova@c-mec.cz nebo info@c-mec.cz
Pro bližší informace volejte na telefonní číslo: 724 333 576, možno i sms.

Frézování

Automatická frézovací buňka se 2 stroji

DMU 50 eVolution  5-osá fréza

DMU 60 T  3-osá fréza