Operátor výroby - ohraňování a vysekávání

Pro naši společnost nacházející se v Kladně hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Operátor výroby pracoviště ohraňování a vysekávání

Náplň práce:

  • Základní znalost práce v informačním systému dle procedury, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení operace
  • Čtení technických výkresů
  • Znalost stroje a základní údržby dle manuálu
  • Organizace práce – správné vedení výrobní dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality,…), samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu
  • Směnný provoz

Požadujeme:

  • Vzdělání základní nebo SOU
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Praxe na strojích a ve výrobní společnosti výhodou (stroje značky Trumph)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce v Kladně
  • Práce na HPP
  • Mzda odpovídající Vašim zkušenostem a praxi
  • Podnikové stravování, firemní benefity
  • Nástup ihned

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na

marcela.benesova@c-mec.cz nebo  info@c-mec.cz

V případě dotazů či podrobnějších informací volejte na telefonní číslo: 724 333 576, možno i sms.